Filma dhe Seriale me titra shqip - ShikoSeriale.co

Video Sources 72536 Views

 • Shikofcom
2 Gisht Mjaltë – Filmi Plote HD

2 Gisht Mjaltë – Filmi Plote HD

Your rating: 1
8.1 35 votes

Synopsis

Historia e një çifti që mundohet të realizojë një muaj mjalti në Karaibe, por një gabim në blerjen e biletave i bën ata që të enden rrugëve të jugut të Shqipërisë duke përjetuar peripeci nga më të ndryshmet.

Instagram    Facebook    ShikoSeriale2 Gisht Mjaltë – Filmi Plote HD filma me titra shqip Shiko Seriale

IMDb Rating 8

Director

Director

Cast

Similar titles

Xhandari dhe Jashtokesoret (1979)
My Grandfather’s People (2011)
Butterflies (2018)
Taxi (1998)
Xhandari ne San Trope (1964)
Emma. (2020) HD
Bad Boys for Life (2020)
Xhandari ne Pushime (1970)
Diary of a Wimpy Kid: The Long Haul (2017)
Sole a Catinelle (2013) HD
I Love Tropoja – Film i plote
Borat Subsequent Moviefilm

(4) comments

 • SaraMarch 2, 2021Reply

  Eshte I mahnicem

 • AlvinMarch 30, 2021Reply

  Une e Kam qefe

 • Mateo tankaJuly 27, 2021Reply

  Super

 • Redis LleshiSeptember 3, 2021Reply

  Super

Leave a comment

Name *
Add a display name
Email *
Your email address will not be published