Filma dhe Seriale me titra shqip - ShikoSeriale.co

banner211320204

Video Sources 28860 Views

 • Pjesa 1waaw.to
 • Pjesa 2waaw.to
 • Pjesa 3waaw.to

Cukur (Gropa): 4x1

Episodi 1

Cukur (Gropa) – Sezoni 4 Episodi 1 me titra shqip

Instagram    Facebook    ShikoSeriale    Twitter

Cukur – Sezoni 4, Episodi 1
Cukur – Sezoni 4, Episodi 1
Cukur – Sezoni 4, Episodi 1
Cukur – Sezoni 4, Episodi 1
Sep. 07, 2020

(21) comments

 • ElaSeptember 8, 2020Reply

  Kur do te dal kjo pjes

  • ShikoSerialeSeptember 8, 2020Reply

   Episodi eshte publikuar

 • ArdiSeptember 8, 2020Reply

  Po pjesa 3 pse nuk eshte publikuar

 • miranSeptember 8, 2020Reply

  kur do te postohet pjesa e 3

  • ShikoSerialeSeptember 8, 2020Reply

   U publikua

 • BesmirSeptember 10, 2020Reply

  Kur do te dal episodi 2

  • ShikoSerialeSeptember 10, 2020Reply

   cukur publikohet cdo te marte

 • ArdiSeptember 15, 2020Reply

  Kur do dali episodi 2

 • ArdiSeptember 15, 2020Reply

  Kur do te publikohet episodi 2

 • ArdiSeptember 15, 2020Reply

  Kur do te publikohet ep 2

  • ShikoSerialeSeptember 15, 2020Reply

   u publikua

 • KrisNovember 24, 2020Reply

  Kur del pjesa 12?

  • ShikoSerialeNovember 25, 2020Reply

   U Publikua

 • DoriDecember 22, 2020Reply

  Kur do e nxirrni pjesen 16 dhe 17 e 18 pliz

  • ShikoSerialeDecember 24, 2020Reply

   U Publikua

 • Teodor JorgjiJanuary 5, 2021Reply

  kur do e hedhesh episodin e 18

  • ShikoSerialeJanuary 5, 2021Reply

   U publikua

 • Teodor JorgjiJanuary 20, 2021Reply

  kur do e hedhesh episodin e 20

 • Hyka alketMarch 6, 2021Reply

  Tju baj nje pyetje filmi cukur esht duke u krijuar tn ne 2021 apo esht krijuar me perpara dhe ju tn po ipostoni dmthn dua te them turqit filmin jan duke eber tn dmthn ju jeni ne te njejten koh me turqit

  • ShikoSerialeMarch 6, 2021Reply

   Cukur eshte duke u xhiruar dhe e pyblikojme ne kohe reale. Ne kanalet turke shfaqet te Hene ne e publikojme te Marte

 • EraldJuly 18, 2021Reply

  Cukur sezoni 1

Leave a comment

Name *
Add a display name
Email *
Your email address will not be published