Filma dhe Seriale me titra shqip - ShikoSeriale.co

Video Sources 35 Views

  • Player 1hqq.to
  • Player 2dood.ws

Narcos: Mexico (2018) HD: 3x9

Episodi 9

Andrea zbulon një lidhje befasuese, duke nxitur një kaskadë ngjarjesh. Me ndihmën e Alex, Walti e mbyll me Benjaminin. Hank kërcënon Amadon.

Narcos: Mexico: Sezoni 3 Episodi 9

Instagram   Facebook   ShikoSeriale

Nov. 05, 2021

Leave a comment

Name *
Add a display name
Email *
Your email address will not be published