Filma dhe Seriale me titra shqip - ShikoSeriale.co

Video Sources 35 Views

  • Player 1hqq.to
  • Player 2dood.ws

Narcos: Mexico (2018) HD: 3x7

Episodi 7

La Voz është në shënjestër pas raportimit të saj për vrasësit e Colosio; Mayo dhe Chapo krijojnë një aleancë kundër kartelit të Tijuana; Viktori bën pyetje.

Narcos: Mexico: Sezoni 3 Episodi 7

Instagram   Facebook   ShikoSeriale

Nov. 05, 2021

Leave a comment

Name *
Add a display name
Email *
Your email address will not be published