Filma dhe Seriale me titra shqip - ShikoSeriale.co

Video Sources 38 Views

  • Player 1hqq.to
  • Player 2dood.ws

Narcos: Mexico (2018) HD: 3x6

Episodi 6

Viktori ndikohet rëndë nga një vrasje dhe vendos të marrë hak. Dhuna përshkallëzon në Tijuana. Shefja e re Enedina bën një plan për të sfiduar rivalët e saj në kartel.

Narcos: Mexico: Sezoni 3 Episodi 6

Instagram   Facebook   ShikoSeriale

Nov. 05, 2021

Leave a comment

Name *
Add a display name
Email *
Your email address will not be published