Filma dhe Seriale me titra shqip - ShikoSeriale.co

Video Sources 42 Views

  • Player 1hqq.to
  • Player 2dood.ws

Narcos: Mexico (2018) HD: 3x5

Episodi 5

Walti bashkohet me task forcën meksikane, të udhëhequr nga gjenerali Rebollo, që synon të kapë ata që janë përgjegjës për masakrën e Guadalajaras dhe vdekjen e kardinalit Posada.

Narcos: Mexico: Sezoni 3 Episodi 5

Instagram   Facebook   ShikoSeriale

Nov. 05, 2021

Leave a comment

Name *
Add a display name
Email *
Your email address will not be published