Filma dhe Seriale me titra shqip - ShikoSeriale.co

Video Sources 47 Views

  • Player 1hqq.to
  • Player 2dood.ws

Narcos: Mexico (2018) HD: 3x3

Episodi 3

Pas një bisede zhgënjyese me Arellanos për blerjen e tokës, grupi Sinaloa reagon. Andréa vazhdon hetimet për Narkot e vegjël.

Narcos: Mexico: Sezoni 3 Episodi 3

Instagram   Facebook   ShikoSeriale

Nov. 05, 2021

Leave a comment

Name *
Add a display name
Email *
Your email address will not be published