Filma dhe Seriale me titra shqip - ShikoSeriale.co

Video Sources 51 Views

  • Player 1hqq.to
  • Player 2dood.ws

Narcos: Mexico (2018) HD: 3x10

Episodi 10 (I Fundit)

Shteti meksikan dhe ai amerikan vendosen në kërkim të Amados. Nga burgu, El Chao ndërmerr lëvizje për të treguar se ai është shefi. Enedina dërgon Ramonin në një mision.

Nov. 05, 2021

Leave a comment

Name *
Add a display name
Email *
Your email address will not be published