Filma dhe Seriale me titra shqip - ShikoSeriale.co

Video Sources 330 Views

  • Shikodood.la
  • Player 2hqq.to

La Casa de Papel: 5x3

Episodi 3

Një tradhti dhe një emergjencë e kapin Sierran në befasi. Palermo përgatit skuadrën ndërsa ushtria u afrohet atyre.

La Casa de Papel – Sezoni 5 Episodi 3 me titra shqip

Money Heist Seriale me titra shqip

Instagram    Facebook    ShikoSeriale

Leave a comment

Name *
Add a display name
Email *
Your email address will not be published