Filma dhe Seriale me titra shqip - ShikoSeriale.co

Video Sources 662 Views

  • Shikodood.la
  • Player 2hqq.to

La Casa de Papel: 5x1

Episodi 1

Profesori përballet me Sierran teksa Tamayo mendon të përfshijë edhe ushtrinë. Në të shkuarën, Berlini takohet me një anëtar të familjes.

La Casa de Papel – Sezoni 5 Episodi 1 me titra shqip

Money Heist Seriale me titra shqip

Instagram    Facebook    ShikoSeriale

 

Leave a comment

Name *
Add a display name
Email *
Your email address will not be published