Filma dhe Seriale me titra shqip - ShikoSeriale.co

banner211320204

Video Sources 19102 Views

 • Pjesa 1hqq.to
 • Pjesa 2hqq.to
 • Pjesa 3hqq.to

Cukur (Gropa): 4x4

Episodi 4

Cukur (Gropa) – Sezoni 4 Episodi 4 me titra shqip

Instagram    Facebook    ShikoSeriale    Twitter

Cukur – Sezoni 4, Episodi 4
Cukur – Sezoni 4, Episodi 4
Cukur – Sezoni 4, Episodi 4
Sep. 28, 2020

(6) comments

 • BrokenOctober 6, 2020Reply

  Kur do dal episodi 5?

  • ShikoSerialeOctober 6, 2020Reply

   U Publikua

 • meniMay 11, 2021Reply

  pse veq 50 minuta ,filmi ne jutube eshte dy or e ma shum,pse nuk pe qitni komplet po vetem 50 min ,,spo ka kuptim me kqyr gjys ,,vendosne krejt komplet

  • ShikoSerialeMay 23, 2021Reply

   Nuk eshte gjysem, eshte e ndare ne 3 pjese nga 45min. Shikohi te 3 pjeset jo vetem 1
   Flm

 • FilanMay 25, 2021Reply

  Kur del episodi i 37 sezoni 4

  • ShikoSerialeMay 26, 2021Reply

   U Publikua

Leave a comment

Name *
Add a display name
Email *
Your email address will not be published