Filma dhe Seriale me titra shqip - ShikoSeriale.co

Video Sources 13811 Views

 • Pjesa 1hqq.to
 • Pjesa 2hqq.to
 • Pjesa 3hqq.to

Cukur (Gropa): 4x39

Episodi 39 (FUND)

Cukur (Gropa) – Sezoni 4 Episodi 39 me titra shqip

Instagram    Facebook    ShikoSeriale    Twitter

(6) comments

 • JaniJune 9, 2021Reply

  Do vazhdoje me sezoni? Do ket sezon 5?

  • ShikoSerialeJuly 19, 2021Reply

   nuk ka info per momentin

 • endri_prifti4June 9, 2021Reply

  Do mbahet mend gjith jeten , super film !!!

 • EltonJune 10, 2021Reply

  Seriozisht mbaroj ..nuk di si ta pershkruaj me fjl sinqerisht nje film kryeveper …suksese te gjithe stafit te filmit dhe aktorve

 • SidiSeptember 4, 2021Reply

  Nje nder serialet me te bukur qe kam par ama me i bukuri per emocionet qe te jep..kryeveper

  • MondiSeptember 18, 2021Reply

   👍👍

Leave a comment

Name *
Add a display name
Email *
Your email address will not be published